Home Aktualności Bal studniówkowy 2013
Bal studniówkowy 2013
Ocena użytkowników: / 103
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Marta Wichert   
niedziela, 20 stycznia 2013 21:07

19 stycznia 2013 r. w piękny, zimowy wieczór klasy IV aBT, IV bBT, IV aJT i IV bJT bawiły się na balu studniówkowym w Zespole Szkół CKR w Sejnach.

Przygotowania do studniówki rozpoczęły się już w listopadzie, ale w ostatnim tygodniu praca po prostu wrzała – maturzyści przygotowywali dekoracje, robili ostatnie zakupy. W piątek wieczorem wszystko już było gotowe, jeszcze tylko ostatnia próba poloneza… i zostało jedynie czekać na upragniony bal.

W sobotę w sali gimnastycznej udekorowanej w stylu japońskim, punktualnie o godz. 19.00, bal studniówkowy tradycyjnie rozpoczęto staropolskim polonezem. Następnie przewodniczący klas maturalnych w swoim przemówieniu podziękowali dyrekcji, wychowawcom i nauczycielom za trud i poświęcenie włożone w ich edukację i wychowanie, rodzicom za zorganizowanie tej wspaniałej uroczystości, a nauczycielkom wf-u za przygotowanie klas do odtańczenia poloneza. Dowodem wdzięczności były wiązanki kwiatów. Dyrektor w swoim wystąpieniu życzył maturzystom powodzenia na egzaminie maturalnym i zawodowym, odczytał także list z życzeniami od Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Głos zabrali również: przedstawiciel Rady Rodziców, dziękując Radzie Pedagogicznej oraz przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego kierująca swoje słowa do starszych kolegów z życzeniami dobrej zabawy i połamania pióra na egzaminie maturalnym.

Tego dnia swoje imieniny obchodził Dyrektor Henryk Wydra, któremu przedstawiciele Rady Pedagogicznej, Rady Rodziców i Samorządu Uczniowskiego złożyli życzenia z tej okazji, a wszyscy odśpiewali gromkie „Sto lat”.

Studniówka minęła pod znakiem dobrej zabawy przy muzyce zespołu „In Taktu”, licznych konkursach i tańcach do białego rana. W najważniejszym konkursie – na Króla i Królową Balu – zwyciężyli uczniowie klasy IV aBT: Monika Buchowska i Marcin Kaufman.

Wszyscy uczestnicy balu świetnie się bawili, a ostatni goście wyszli dopiero o 6.30. Tegoroczna studniówka jest więc już tylko miłym wspomnieniem…

 


 

Sondy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama