Home Aktualności Szkolenie z zakresu pierwszej pomocy
Szkolenie z zakresu pierwszej pomocy
Ocena użytkowników: / 10
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Julita Moroz   
środa, 08 marca 2017 00:00

7 marca klasa mundurowa uczestniczyła w realizacji projektu „Żyję i działam bezpiecznie - życie ratuję i zdrowo się czuję” finansowanego przez Miejską Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Sejnach. Młodzież miała możliwość wzięcia udziału w szkoleniu z zakresu udzielenia pierwszej pomocy przedmedycznej.

 

Wykonawcą szkolenia był Suwalski Park Naukowo-Technologiczny, który udostępnił laboratorium medyczne, symulator ambulansu oraz wszelkie niezbędne materiały. Szkolenie prowadziła fachowa kadra w dziedzinie ratownictwa - ratownicy medyczni z wieloletnim stażem i doświadczeniem.

Zagadnienia pierwszej pomocy są bardzo ważne w dzisiejszej rzeczywistości. Każdy z nas powinien umieć wykonać zabiegi resuscytacyjne ratujące zdrowie i życie drugiego człowieka. Umiejętności i wiedza, jaką zdobyli uczestnicy podczas szkolenia, wpłyną na pewno na podwyższenie poziomu świadomości oraz odpowiedzialność za życie i zdrowie drugiego człowieka.

Każdy uczestnik uzyskał nowe kwalifikacje oraz otrzyma certyfikat ukończenia kursu pierwszej pomocy przedmedycznej. Gratulujemy!!!!

 

 

Sondy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama