Home Aktualności Miejskie obchody Święta Niepodległości
Miejskie obchody Święta Niepodległości
Wpisany przez Jarosław Jurkiewicz   
poniedziałek, 14 listopada 2016 00:00

11 listopada 2016 r. delegacja naszej szkoły wzięła udział w miejskich obchodach Narodowego Święta Niepodległości.

 

Poczet sztandarowy oraz uczniowie klasy mundurowej uczestniczyli w mszy świętej z okazji 98. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Następnie uczestnicy uroczystości złożyli symboliczne wiązanki kwiatów w miejscach pamięci. Delegacja Klubu Historycznego im. AK zapaliła znicze pod tablicą upamiętniającą ofiary egzekucji dokonanej przez hitlerowców w czasie II wojny światowej. Ta część imprezy zakończyła się złożeniem wiązanek kwiatów pod Pomnikiem Powstania Sejneńskiego. Naszą szkołę reprezentowali dyrektor Henryk Wydra, wicedyrektor Renata Sas oraz nauczyciel historii Jarosław Jurkiewicz.

Następnie uczestnicy uroczystości przemaszerowali do Zespołu Szkół Ogólnokształcących, gdzie odbyła się część artystyczna.

 

 

 

Sondy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama