Testy online
wtorek, 22 listopada 2016 10:00

Drodzy uczniowie, zachęcamy Was do odwiedzenia strony kwalifikacjewzawodzie.pl. Znajdziecie tam testy z egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie dostępne online.

Możecie rozwiązywać je w dogodnym dla Was czasie, wykorzystując komputer, tablet lub smartfon z dostępem do internetu. Pytania są generowane losowo, rozwiązany test jest automatycznie sprawdzany i oceniany w skali procentowej.

 

Testy można wyszukiwać według nazwy zawodu lub według nazwy obszaru:

  • uczniowie Technikum kształcącego w zawodzie technik mechanizacji rolnictwa mogą sprawdzić swoją wiedzę z zakresu kwalifikacji M.1., M.2. i M.43. (obszar mechaniczny i górniczo-hutniczy oznaczony literą M),
  • uczniowie Zasadniczej Szkoły Zawodowej kształcącej w zawodzie mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych mogą przygotowywać się do egzaminu zawodowego z kwalifikacji M.1. i M.2. (obszar mechaniczny i górniczo-hutniczy oznaczony literą M),
  • uczniowie Technikum kształcącego w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych mogą ćwiczyć testy z zakresu kwalifikacji T.6. i T.15. (obszar turystyczno-gastronomiczny oznaczony literą T).
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama