Home Sport Sukcesy w lekkiej atletyce
Sukcesy w lekkiej atletyce
Wpisany przez Dorota Tomczyk
piątek, 29 maja 2015 08:35

W dniu 28 maja 2015 r. uczniowie ZSCKR w Sejnach wzięli udział w Wiosennych Zawodach Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce Szkół Ponadgimnazjalnych w Olecku.

Sukcesy medalowe:

• II miejsce – Sebastian Czarkowski w skoku w dal z rezultatem 5,40 m
  • III miejsce – Robert Pienkiewicz w pchnięciu kulą z rezultatem 11,59 m

Jakub Kowalewski wygrał swoją serię biegową z rezultatem 12,21 s, zajmując tym samym w klasyfikacji ogólnej VII miejsce (startowało 21 zawodników). Jakub Gibas zajął w tym samym biegu XII  miejsce.

Niewiele brakowało do podium Sebastianowi Czarkowskiemu, który w biegu na dystansie 400 m z czasem 57,02 s uplasował się na IV miejscu.

Liczną reprezentację zawodników mieliśmy w biegu na 1500 m. I tak: Paweł Raglis z czasem 5,05,60 zajął V miejsce, Edward Auruszkiewicz z czasem 5,06,82 – VI miejsce, Damian Bobrowski z czasem 5,11,0 s – VIII miejsce i Tomasz Bobin z czasem 5,28,42 s zajął XVI miejsce.

W skoku w dal Robert Soroka zajął V miejsce z rezultatem 5,23 s, zaś w pchnięciu kulą Konrad Jodzis zajął VII miejsce z rezultatem 10,00 m.