Home Aktualności Zaduszki poetyckie
Zaduszki poetyckie
Ocena użytkowników: / 9
SłabyŚwietny 
Wpisany przez Gazetka szkolna "Małpiszon"   
piątek, 18 listopada 2016 00:00

16 listopada w świetlicy internackiej kolejny raz odbyły się zaduszki poetyckie pt. „Ile życia nam zostało, nim się w popiół zamienimy...”.

 

Kolejny koncert z cyklu „Kawiarenka pod Talentami” był poświęcony pamięci sejneńskiego poety Zbyszka Sawickiego oraz wielu innych nieżyjących już twórców. Pan Grzegorz Kucharzewski wykonał także autorskie utwory, a pomogły mu w tym uczennice naszej szkoły: Ola Olszewska (IV PT), Kasia Andrukanis (III PT), Edyta Misiukanis (IV PT) i Justyna Ciesielska (I PT). Nie zabrakło wkładu innych osób w przygotowanie tego wieczoru. Z pomocą przyszedł p. Jan Borowski, były nauczyciel i wicedyrektor naszej szkoły. Przedstawił on wideoprezentację pokazującą historię kabaretu A JEDNAK, w którym działał razem ze Zbyszkiem Sawickim. Przygotowaniem poczęstunku i obsługą gości jak zwykle zajęli się uczniowie naszej szkoły pod okiem pań Iwony Rapczyńskiej, Barbary Szczęsnowicz, Małgorzaty Krajewskiej i Anny Andruczyk.

/Justyna Ciesielska/

 

 

Sondy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama